Medya Sanat Merkezi

MSM Senaryo Okulu 2.Dönem Sezon Finali

Medya Sanat Merkezi (MSM) 2’nci dönem Senaryo Okulu’nun sezon kapanışı yapıldı.

Senaryo Okulu’nun 2’nci dönem mezunlarına sertifikaları takdim edildi.

Bugüne kadar birçok projeye imza atan ve yoğun ilgi gören MSM’nin sezon sonu etkinliği Bahariye Mevlevihanesi’nde gerçekleştirildi.

MSM Senaryo Okulu 2’nci dönem sertifika töreninine İBB Kültür Daire Başkanı Rıdvan Duran, Anadolu Ajansı (AA) Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu, Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya, Haber Akademisi Koordinatörü Ümit Sönmez, AA Kültür Sanat Haberleri Editörü Bünyamin Yılmaz’, Yeni Şafak İnternet Yazı İşleri Müdürü Ersin Çelik, Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) Başkanı Mehmet Koç, Medya Sanat Merkezi (MSM) Genel Başkanı İsmail Halis ve MSM Genel Sekreteri Abdulhamit Güler, MSM Senaryo Okulu Koordinatörü Oktay Berber katıldı.

MSM Senaryo Okulu 2’nci dönem mezunlarının sertifikaları İBB Kültür Daire Başkanı Rıdvan Duran tarafından takdim edildi.

MSM Genel Başkanı İsmail Halis, “Medya Sanat Merkezi’nin kültürel iktidar meselesini değil kültürel iklim ve kültürel mecra işini önemsediğini vurgulayarak, “2019 yılında kültür sanat muhabirliği, kısa film okulu ve belgesel festivali etkinlikleri hedeflerimiz arasında yer alıyor.” dedi.

MSM Senaryo Okulu Koordinatörü Oktay Berber ise Senaryo Okulu’na başvuran 200’e yakın kişiden 30 kişinin seçildiğine dikkati çekerek, “Gelişen ve büyüyen bu sektöre yerli ve milli hikayelerimizi anlatacak senaristler yetiştirmek için yola çıktık.” ifadelerini kullandı.

Sertifika töreni, çekilen aile fotoğrafıyla son buldu.

MSM’de yeni eğitim sezonu planlamalarına sürüyor. En kısa sürede yeni eğitim projeleriyle dönem başlayacak.

 

 

İLETİŞİM

Bahariye Mevlevihanesi Eyüp Merkez Mahallesi Silahtarağa Cad. No:12
Eyüp / İSTANBUL
Telefon : +9‭0 545 725 0571
E-Posta : bilgi@medyasanat.org

Arşivler

Bizi Takip Edin